Mail

info@mersintuvaletacma.com

Çalışma Saatleri

7:00 - 19:00

Banyo Giderim Tıkandı Ne Yapmalıyım
Şubat 26, 2020

Banyo Giderim Tıkandı Ne Yapmalıyım

Neden Banyo Giderleri Tıkanır?

Bunun belli sebepleri olabilir ama sizin için sıraladıklarım şunlar Çamaşır makinesi hortumundaki filtre zamanla ucundan çıkabilir ve çamaşır makinesi sıkma konumunda çıkan atık sular, iplik ve bez parçaları, düğme ve madeni paranın direk gidere gitmesiyle gideri tıkar.
Tuvalet gideri ise, içine atılan erimeyen ıslak medillerden, kalitesiz çokça atılan tuvalet kağıtlarından, poşetlerin gidere atılmasından tıkanırlar, bazen de giderdeki yanlış eğimlerden tıkanabilirler.
Lavabolar ise, sabun artıklarından, kıl ve saç gibi atıklardan tıkanmaktadır. Tuvaletlerde olduğu gibi, lavabo giderleride usta hatalarından ötürü yani gider hatlarının yanlış kurgulanmasından, eğim verilmemesinden sık sık tıkanabilmektedir.
Küvet ve duşakabin gibi yerlerde ise, giderdeki süzgeçlerin olmaması, katı atıkların gidere ulaşması ile tıkanıklık oluşturabilmektedir.

Banyo Tıkanırsa Tadilat Gerekir mi ?

Herkesin kafasındaki önemli sorulardan biri Geçmiş zamanlarda evet gerekirdi, çünkü cihazlar yerine alet edevat ile açılmaya çalışılır, tıkanıklığın yeri kırılarak bulunabilirdi. Şimdi ise Türkiye’de sadece bir kaç firmada bulunan, kameralı görüntüleme cihazları, tıkanıklık açma robotları ile tadilatsız bir şekilde banyo tıkanıklıkları açılmaktadır.

Banyo Gider Tıkanıklıklarını Nasıl Açıyoruz ?
Mersin akar sıhhi tesisat ile Tıkalı alan tuvalet, pimaş gideri, lavabo, yada duşakabin olabilir, Protesisat için tıkalı alanın neresi olduğu önemli değildir, Firmamız öncelikle tıkalı olan gideri nelerin tıkadığını tespit edebilmek için kameralı görüntüleme sistemleri kullanır, bu cihazlar sayesinde tıkayan tüm nesneler tek tek görüntülenir ve sizlere raporlanır, akabinde tıkanıklık açan robot cihazlarımız ile tıkanan bölge, kırmadan dökmeden herhangi bir tadilat gerektirmeden kısa sürede açılır.

mersin tuvalet açma
mezitli tuvalet açma
erdemli tuvalet açma
akdeniz tuvalet açma
toroslar tuvalet açma
tarsus tuvalet açma
mersin su kaçağı tespiti
mersin logar yeri tespiti
mersin kaçak arıza tespiti

Yorum Ekleyin

Call Now ButtonTıkla ve Hemen Ara